Aktuality

Boni pueri chystají hudbu pro nový film Aldabra

V současné době probíhají ve zkušebně Boni pueri intenzivní zkoušky. Chystá se totiž natáčení hudby, kterou napsal přední český hudební skladatel Robert Jíša k filmu Aldabra režiséra Steve Lichtaga.

Vydej se na dobrodružnou 3D výpravu k břehům tajuplného ostrova ztraceného ve vodách Indického oceánu. Pro člověka je nehostinný, ale přesto plný neobvyklých zvířecích hrdinů a jejich zábavných příběhů. Fandi želvím mláďatům na jejich první plavbě skrz nebezpečné vody plné hladových žraloků. Obdivuj největší suchozemské kraby, kteří šplhají vysoko do korun stromů, aby sklidili šťavnaté kokosy. Sleduj odvážného kanice, který neohroženě brání vrak lodi proti všem vetřelcům. Poznej život prastarých želv, které váží i 200 kg. Prozkoumej ostrov, který vystupuje z moře, aby byl brzy opět pohlcen mořskými proudy. Objev Aldabru dřív než se potopí!“ píše se na webových stránkách o filmu.

Celé natáčení se Praze bude řídit dirigent světového renomé Marek Štryncl. Boni pueri spolupracovali s Robertem Jíšou již na platinové desce Kouzelné Vánoce či na hudbě k filmu Století Miroslava Zikmunda.

aldabra 2 aldabra 3 aldabra 1

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2019Český chlapecký sbor BONI PUERI