Aktuality

Boni pueri hostili své přátele z litevského chlapeckého sboru Dagilelis

Po japonském pěveckém sboru The Little Singers of Hyogo Inami přicestoval na pozvání do České republiky skvělý litevský chlapecký sbor Dagilelis, se kterým Boni pueri spolupracují již mnoho let. Pro hradecké posluchače připravila obě tělesa zajímavý koncert. Dagilelis mimo jiné představili i část nového repertoáru, který chystá pro své koncerty v čínském hlavním městě Pekingu.
Boni pueri řídil sbormistr Jaroslav Šlais, na klavír doprovázela Jitka Fowler Fraňková, Dagilelis zpívali pod taktovkou Remigija Adomatise. Koncert provázela báječná atmosféra a posluchači odměnili oba sbory dlouhotrvajícím potleskem.
Ředitelé obou těles Remigijus Adomaitis a Pavel Horák také hovořili o dalších možných projektech pro celou Evropu. Dagilelis, stejně jako Boni pueri, jsou soukromou uměleckou školou s vynikajícími výsledky a jsou zváni prezidentkou Litvy u příležitosti státních návštěv.
„Máme velkou radost, že jsme se mohli s Dagilelis opět potkat. Jsou výborní! Vždy jsme se u nich cítili velmi dobře,“ řekl ředitel Boni pueri Pavel Horák.
Po koncertě uspořádali Boni pueri pro své přátele velkou zahradní party na zahradě své vily, která trvala až do večerních hodin.

> Fotogalerie

picture picture (1) picture (2) picture (3) picture (4) picture (5) picture (6) picture (7) picture (8) picture (9) picture (10) picture (11) picture (12) picture (13) picture (14) picture (15) picture (16) picture (17) picture (18)

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI