Aktuality

Boni pueri hrají v americkém seriálu Pohřešovaný po boku hollywoodských hvězd

Téměř dva roky po natáčení mají i diváci na českém televizním kanále Prima family možnost sledovat akční seriál hollywoodské filmové společnosti ABC Missing – Pohřešovaný.
Pro sedmou epizodu nazvanou Lidský rozměr si vybral režisér Ptephen Shill sopranisty a altisty Boni pueri. Natáčení probíhalo v horkých letních dnech v pražském Rudolfinu a chlapci se potkali i s takovými hvězdami jakými jsou Ashley Judd nebo Sean Bean, který je známý z filmů Pán prstenů, Troja či Hra o trůny. Z českých herců můžete vidět Karla Rodena, Terezu Voříškovou nebo Miroslava Táborského.
„Do Prahy jsme vezli celkem šedesát chlapců, kteří zpívají v sopránu a altu. Natáčení bylo senzační, pro kluky to byl neuvěřitelný zážitek. Hlavnímu hrdinovi, hledanému chlapci Maksimovi,jsme zapůjčili náš zlatý kroj. Americká produkce si důsledně hlídala vše, co by mohlo jen cokoli o přípravách seriálu naznačit, proto nemáme vlastně žádné fotografie,“ usmívá se ředitel Českého chlapeckého sboru Boni pueri Pavel Horák, který v seriálu „hraje“ roli sbormistra.
Pro českého diváka je atraktivita seriálu umocněna zasazením většiny děje do Prahy. Americký štáb tak strávil většinu natáčení v české metropoli.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI