Aktuality

Boni pueri mají před sebou nabitou sezónu. Začnou natáčením CD!

Členové Českého chlapeckého sboru Boni pueri vstoupí za pár dní do své další, projekty nabité sezóny. Čeká je několik zahraničních turné, ať už po Evropě nebo do zámoří. Celý maraton zahájí zpěváci tradičním letním pěveckým soustředěním a natáčením svého nového profilového CD.

Desku budeme točit s těmi nejlepšími, prestižní hudební agenturou ArcoDiva. Ke spolupráci jsme přizvali Komorní filharmonii Pardubice a britskou sopranistku Christinu Johnston. Posluchači se mohou těšit na krásné skladby českých i světových mistrů. Moc se na natáčení těšíme,“ řekl ředitel Boni pueri Pavel Horák.

Deska si odbyde svůj křest v Bruselu, přímo v Evropském parlamentu. Jedním z partonů bude i europoslanec Tomáš Zdechovský. Na dramaturgii se podílel i ředitel kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt.  Album vyjde v polovině listopadu a pro mnohé bude jistě krásným vánočním dárkem.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI