Aktuality

Boni pueri na stránkách časopisu CANTUS!

Prestižní časopis CANTUS zveřejnil na svých stránkách informaci o velkém úspěchu Českého chlapeckého sboru Boni pueri. Ředitel tohoto tělesa dr. Pavel Horák totiž převzal před měsícem v Evropském parlamentu v Bruselu z rukou generálního sekretáře evropských sborů Jeana Avermaeta a europoslance Tomáše Zdechovského titul „AMBASSADEUR CULTUREE DE L´UNION EUROPÉENNE“.

„Tohoto významného titulu si velmi vážíme. Chápeme ho jako ocenění dlouholeté práce a úrovně našeho sboru, celého týmu a našich zpěváků. Je pro nás zároveň i velkou výzvou. V Bruselu nás čekalo opravdu velmi přátelské přijetí. Nejen v krásných prostorech Pražského domu, ale přímo v sídle Evropského parlamentu. Pan europoslanec Tomáš Zdechovský má ke kultuře velmi blízko, vždyť sám vydal několik básnických sbírek,“ řekl ředitel Boni pueri Pavel Horák.

Český chlapecký sbor Boni pueri se v plné sestavě vrátí do Bruselu již na podzim. Chlapce čeká přímo na půdě Evropského parlamentu koncert pod záštitou pana europoslance, kterého se zúčastní významné osobnosti evropských zemí.

pavel cantusFoto pro tisk 1 Chrám sv. Mikuláše, Praha

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2019Český chlapecký sbor BONI PUERI