Aktuality

Boni pueri natáčeli hudbu k filmové pohádce Anděl Páně 2

Boni pueri dnes točili v nahrávacím studiu na Kavčích horách krásnou hudbu k pohádce Anděl Páně 2 předního českého režiséra Jiřího Stracha. Jejím autorem je skvělý muzikant a dnes také na několik hodin i sbormistr Boni pueri Ondřej G. Brzobohatý.

Ve studiu byla skvělá atmosféra. Boni pueri na přání Ondřeje popřáli také k narozeninám prostřednictvím mobilního telefonu i jeho milované sestře Role.

„S kluky z Boni pueri se mi výborně pracovalo, jsou skvělí, výborně připravení, dokážou reagovat na všechny změny, které jsme na místě potřebovali udělat. Musím říct, že stát před tímto sborem v roli sbormistra byl pro mne velký zážitek. Moc se těším i na naši další spolupráci,“  řekl po natáčení s úsměvem skladatel a herec Ondřej Brzobohatý.

Nejmladší oddělení Boni pueri – Pueráček a Pueri primi můžete vidět ve filmu v roli malých andílků.

„Natáčeli jsme na Kavčích horách. Bylo to velmi náročné,  denně několik hodin, ale kluci byli báječní a neuvěřitelně ukáznění a soustředění.  Herci, produkce i pan režisér sám z nich byli nadšeni a my jsme na ně byli moc pyšní. Jejich roličky jsou dojemné a moc se těšíme na předpremiéru, která se uskuteční u nás, v Hradci již 21. listopadu,“ řekla sbormistryně Pueráčku Hana Musílková.

andel-pane-muzika-1-maly andel-pane-muzika-3-maly andel-pane-muzika-5-maly andel-pane-muzika-2-maly andel-pane-muzika-4-maly

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI