Aktuality

Boni pueri natočili úžasné melodie pro korejský seriál

Poslední březnový den se zpěváci Českého chlapeckého sboru Boni pueri přesunuli do nahrávacího studia na Kavčích Horách v Praze. Spolu se zvukovými mistry, hudebním skladatelem  a korejskou produkcí natáčeli ústřední melodie pro nový očekávaný jihokorejský seriál z roku 1930. Filmové scény se vracejí k tématu korejsko japonského válečného konfliktu, vše s prvky sfi-ci.

„Spolupráce s Boni pueri je fantastická, ti kluci byli výborně připraveni, nemluvě o jejich naprosté disciplině a profesionalitě. Při práci jsme se potkali poprvé a jsem tomu moc rád,“ řekl hudební skladatel a producent Zdeněk Barták.

„Měli jsme možnost pracovat s opravdovými mistry, piloval se každý detail včetně správné angličtiny. Těší nás pochvala od korejských producentů. Na výsledek se už moc těšíme,“ dodal ředitel Boni pueri Pavel Horák.

Premiéra seriálu se koná již 7. dubna a bude mít celkem 16 dílů.

film korea 1 malý film korea 9 malý film korea 8 malý film korea 7 malý film korea 5 malý film korea 4 malý film korea 3 malý film korea 2 malý

 

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI