Aktuality

Boni pueri opět na vlnách Českého rozhlasu Hradec Králové

Ředitel sboru a umělecké školy BONI PUERI Pavel Horák, produkční Jaroslav Šlais a zpěváci koncertní skupiny Lukáš Zavřel a Lukáš Ende si povídali dnes v živém přenosu po návratu z prestižního turné po Číně s redaktorem Českého rozhlasu Hradec Králové Jakubem Schmidtem. Řeč byla nejen  o velkém letním turné, ale také o dalších krásných koncertech a projektech, které kluky z Boni pueri do konce roku ještě čekají.

Redaktor Jakub Schmidt je sám absolventem Boni pueri a moc rád na dobu svého působení ve sboru vzpomíná. Spolu s ředitelem tělesa Pavlem Horákem si s úsměvem připomněli i někdejší turné po Evropě, která byla plna dobrodružství, tenkrát ještě bez zázemí a komfortu, se kterým se zpěváci Boni pueri potkávají dnes.

Letošní cesty do zámoří pro Boni pueri pokračují měsíčním turné po Japonsku a Jižní Koreji, kde kluci se svými sbormistry stráví i Štědrý den.
Záznam rozhovoru si můžete poslechnout na:
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3700444

rozhlas-jakub-4 rozhlas-jakub-3 rozhlas-jakub-2 rozhlas-jakub-1

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI