Aktuality

Boni pueri podruhé na festivalu Concentus Moraviae

Zbrusu nový a ojedinělý projekt připravil management prestižního mezinárodního festivalu Concentus Moraviae pro svůj jubilejní 20. ročník. Hudba na kole provázela památky krásného lednicko-valtického areálu a návštěvníci, kteří projížděli na kole, mohli ochutnat z různých hudebních žánrů. Hudebním překvapením byli právě Boni pueri!

Kdo chtěl „dobré chlapce“ slyšet, musel ale přece jen spolykat nějaké ty kilometry. Na účastníky čekalo celkem 12 hudebních zastavení s ochutnávkou různých hudebních žánrů od klasiky přes jazz a world music až po lidovou hudbu. Zpěváci Boni pueri vystoupili např. na Třech Gráciích, kde sousoší vytesal z jediného balvanu Leopold Fischer a původně zdobilo zámecký park v Lednici. Velmi milé pak bylo vystoupení v malebných Valticích. Boni pueri doprovázelo osobně vedení Concentus Moraviae ředitel David Dittrich a Zdenka Kachlová.

„Boni pueri byli naším milým překvapením pro účastníky naší slavnosti. Letos je to již dvacet let, kdy festival pořádáme, proto jsme volili nejen klasické koncerty, ale i netradiční aktivity, mezi které právě Hudba na kole patřila. Moc se těšíme, že se s panem ředitelem Pavlem Horákem již brzy osobně potkáme při dalším sportu, který naše přátele provází – a to je golf,“ usmíval se ředitel festivalu David Dittrich.

kolo 1kolo 2kolo 5kolo 6kolo 23kolo 8kolo 24kolo 12kolo 13kolo 14kolo 15kolo 3kolo 16kolo 19kolo 21kolo 4kolo 7kolo 10kolo 17kolo 18

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI