Aktuality

Boni pueri potěšili po mnoha letech i domácí posluchače!

Český chlapecký sbor Boni pueri tráví adventní čas již tradičně v zahraničí. Místem hlavních koncertních turné se stalo především Japonsko a Jižní Korea, a protože v příštím roce tam zpěváci stráví i Štědrý den, rozhodli se, že budou koncertovat po mnoha letech opět jednou doma, v České republice.

„Jakmile se tato zpráva dostala na veřejnost, ihned jsme měli adventní kalendář plný. Každý rok máme mnoho poptávek na tento vánoční čas, ale museli jsme je odmítat. Letos jsme tedy koncertovali po celé naší republice, v Horšovském Týnu, Vrchlabí nebo třeba až ve Studénce. Adventní koncerty u nás doma mají neopakovatelnou atmosféru a byl to pro nás po letech zase nový zážitek,“ řekl ředitel Boni pueri Pavel Horák.

Nadšení posluchači odměnili koncerty Boni pueri dlouhotrvajícími potlesky. Ke dvěma koncertům je přizval i český houslista Pavel Šporcl.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2020Český chlapecký sbor BONI PUERI