Aktuality

Boni pueri potěšili svým zpěvem seniory v Libranticích

Librantice, malá obec nedaleko Hradce Králové, byla svědkem velké události. Na odpolední koncert přicestovali zpěváci Českého chlapeckého sboru Boni pueri. V nové budově kulturního domu se sešli nejen senioři, ale i vedení zdejší školy, představitelé obce i zástupci místních podnikatelů.

„Jsme nadšeni, že Boni pueri, věhlasné těleso, zavítalo k nám. Moc si toho vážíme. Víme, že chlapci cestují po celém světě,“ řekla předsedkyně místního Dámského klubu.

„Vždycky říkáme klukům, že není malých koncertů. Vždy je třeba odvést profesionální výkon. V Libranticích se o nás skvěle postarali,“ usmíval se ředitel Boni pueri Pavel Horák, který sbor dirigoval.

Zpěváky doprovodil klavírista Robert Fuchs. Zazněla díla evropské klasické hudby, ve druhé části pak výběr skladeb z programu Boni pueri na cestách. Členky Dámského klubu i obec Librantice pak podpořili Boni pueri zakoupením pískovcových cihliček na Zeď donátorů ve Vile Boni pueri. Děkujeme!

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2020Český chlapecký sbor BONI PUERI