Aktuality

Boni pueri přijímají nové zpěváky!

Český chlapecký sbor Boni pueri a umělecká škola BONI PUERI – ZUŠ přijímají nové zpěváky do přípravných oddělení. Nejmladší Pueráčci jsou chlapci – předškoláci, mají zkoušku každé úterý od 16:05 – 17:40. Těší se na ně zkušení sbormistři a korepetitoři, učí se zábavnou formou a dělají tak první hudební krůčky. Žáci 1. a 2. tříd zkoušejí  v oddělení Pueri primi vždy ve středu od 15:15 – 17:40, starší chlapci pak ve čtvrtek a v pondělí odpoledne (kratší výuka), kdy probíhají společné hodiny i hlasová výchova.

Všechna přípravná oddělení již budou vystupovat na prestižní předpremiéře krásné a laskavé filmové pohádky Anděl Páně 2 režiséra Jiřího Stracha v Hradci Králové.  Role andílku na jaře tohoto roku natočili právě kluci z přípravných oddělení a hudbu k celému filmu nazpívala koncertní sestava Boni pueri. Předpremiéra za účasti pana režiséra i herců (Ivan Trojan, Jiří Bartoška, Jiří Dvořák, Klára Issová apod.) se bude konat 21. listopadu 2016.

Kluky z přípravek také čeká vánoční galakoncert v Kongresovém centru Aldis, adventní koncerty v Hradci a okolí, pěvecká soustředění s hrami, zábavná výuka, legrace, zážitky a příjemná přátelská atmosféra!

Nejme kroužkem, jsme kvalitní uměleckou školou, která dává chlapcům dobré hudební vzdělání. Dbáme také na morálku, bez které by Boni pueri nedosáhli úspěchů po celém světě! Ctíme značku Boni pueri – dobří chlapci!

Těšíme se na Vás!

foto-pro-tisk-shanghai-bund

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI