Aktuality

Boni pueri se vrátili do Vily Boni pueri!

Od pondělí 11. května opět Vila Boni pueri ožila zpěvem! Po dvouměsíční práci z domova, kdy chlapci pracovali na repertoáru výhradně formou distančního studia, se vrátila radost z hudby opět do sídla Boni pueri.

V souvislosti s pokyny MŠMT zkouší těleso náročné skladby v menších skupinách, které pečlivě dodržují bezpečnostní opatření. Všichni učitelé nastoupili do výuky.

Moc jsme se na všechny kluky těšili. Během těch dvou měsíců jsme neodpočívali, ale věnovali jsme se velice intenzivně distanční výuce, učili jsme online. Připravovali jsme novou sezónu, která by měla být velmi bohatá. Věříme, že na podzim, kam nám přesunuli jarní koncerty, si vše naplno užijeme. Určitě není bez zajímavosti, že již na konci března se nám ozývali promotéři z Asie i z Evropy a poptávali naše koncerty pro rok 2021. To nás pochopitelně moc těší a určitě je neodmítáme, věříme, že se situace stabilizuje a naši kluci zase budou rozdávat radost z muziky po celém světě, jako dosud,“ řekl ředitel Boni pueri Pavel Horák, který v roli uměleckého šéfa Boni puei zahájí v září již svou pětadvacátou sezónu.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 1998-2022Český chlapecký sbor BONI PUERI