Aktuality

Boni pueri se vrátili z úspěšného korejského turné. Již poosmé!

Jižní Korea přivítala zpěváky Boni pueri již poosmé a opět to bylo úspěšné turné doprovázené ovacemi ve stoje, nadšeným potleskem a dlouhými autogramiádami. Boni pueri zpívali v největších  korejských městech, absolvovali koncerty a vystoupení pro vedení a manažery soulských firem a věnovali se také charitativním koncertům pro postižené děti.

Stejně jako při minulých asijských turné mají zpěváci Boni pueri již své skalní fanynky, které dokáží vytvořit na koncertech neuvěřitelnou atmosféru, pro kterou se vžil termín puerimánie. Pro své korejské turné si Boni pueri připravili výběr děl evropských klasiků, kde nesměla chybět díla Antonína Dvořáka a také tolik žádané Credo Wolfganga Amadea Mozarta. V dalších částech představili chlapci české a moravské lidové písně v úpravách M. Raichla, Z. Lukáše nebo v aranžích pardubického rodáka Vladimíra Popelky.

Závěr pak patřil vždy koledám a vánočním písním z celého světa, zpívalo se i v korejštině. Zastupující agentura, která vytvořila sboru vynikající podmínky, se loučila s Boni pueri s nadšením a dalším pozváním pro rok 2016!

Podrobné zpravodajství z turné najdete na stránce: korea2015/bonipueri.cz

jižní korea turné 1

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI