Aktuality

Boni pueri slavili premiéru filmu Anděl Páně 2

Nejmladší zpěváci Českého chlapeckého sboru Boni pueri přijali pozvání režiséra Jiřího Stracha a produkce Marlene Film Production k účasti na slavnostní premiéře filmové pohádky Anděl Páně 2. V Cinestar Anděl se v kostýmech andílků, ve kterých také v samostném filmu hrají, přidali ke všem hercům celkem v sedmi promítacích sálech.

„Máme velkou radost z milého pozvání. Naši andílci i my dospělí jsme si natáčení moc užili, byla to pro nás všechny nová zkušenost. Kluci byli ve svém živlu, když měli zlobit u brány Petronela nebo když dováděli s čertem Uriášem. Několik dní, které jsme v ateliéru strávili, byly úžasné, plné báječné atmosféry. Všichni herci se chovali k našim klukům senzačně, kluci je doslova zbožňovali. Setkání s nimi a zejména s režisérem Jiřím Strachem bylo skutečným zážitkem,“ říká zástupkyně ředitele sboru Hana Musílková.

Koncertní sbor Boni pueri pak natočil k celé pohádce hudbu. Při nahrávání spolupracoval s Ondřejem G. Brozobohatým. Předpremiéra filmu se konala s ohledem na domovské město Boni pueri v Hradci Králové, premiéra proběhla 30. listopadu v Praze.  Očekává se, že film zhlédne milion diváků a zařadí se tak mezi nejsledovanější filmy v České republice za posledních 20 let.

anděl páně nebe 2

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI