Aktuality

Boni pueri snídali s manažery světových firem

Dnešní ráno zahájili Boni pueri svým zpěvem slavnostní pracovní snídani manažerů světových firem. Pořadatelé pro tuto příležitost vybrali krásné prostory Dvorany pražského Rudolfina, kde zněly světové muzikály a české a slovenské lidové písně. V těchto místech Boni pueri nezpívali poprvé a vždy se dočkali dlouhotrvajícího potlesku.
Dvorana, ústřední místnost galerijní části Rudolfina, která byla navržena Josefem Zítkem a Josefem Schulzem, je produkcemi často vybírána pro významné akce českých i světových firem.
K zajímavostem haly patří 25 prázdných polí na stěnách, jež měla být původně vyplněna freskami. Většina kvalitních českých malířů však soutěž vypsanou roku 1891 bojkotovala z důvodu vysokého podílu německých umělců na výstavbě Rudolfina. Dvoranou, která je umístěn a ve středu budovy, volně procházíte do Sloupového sálu a Sukovy síně.

> Fotografie z Rudolfina

picture picture (1) picture (2) picture (3) picture (4)

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI