Aktuality

Boni pueri vyslali do světa svůj benefiční klip!

Krásný malebný podzimní den na nedalekém Kuksu přinesl chlapcům z Boni pueri spoustu nevšedních zážitků. Točil se zde totiž benefiční videoklip na podporu megasinglu Nella Fantasia se zpěvákem Josefem Voltrem.  Režisér Šimon Spilka si vybral k příběhu přátelství, těžké životní zkoušky a znovunalezené naděje, magický prostor, kterým kráčely dějiny.

Pro kluky to byl skutečný zážitek. Viděli nejen, jak takový klip vzniká, ale jak různě lze k záběrům přistupovat. Takovou formu klipu jsme točili vůbec poprvé,“ říká ředitel Boni pueri Pavel Horák,  kterému se kamera také nevyhnula. Ke spolupráci pozval zpěváky pan Josef Voltr, který má na svém kontě mnoho koncertů i vydaných CD nejen pro českou, ale i italskou produkci a který tak pomohl mladému muži po vážném úraze.

Bylo mi velkou ctí, že jsem mohl pracovat s takovými profesionály. Velký dík patří celému Českému chlapeckému sboru Boni pueri, spolu s jeho ředitelem panem Pavlem Horákem, protože pracovat s nimi je skutečný koncert! Všichni lidé, kteří se na klipu podíleli, od režiséra, osvětlovače, zvukaře, zpěváků a dalších, kteří stáli v pozadí, ale bez kterých bychom se neobešli, pracovali bez nároku na honorář. Ať se tento klip a tato píseň líbí a posíláme ji do světa s přáním radosti, potěšení a pomoci,“ dodal na premiéře klipu sám Josef Voltr, který je duchovním otcem celého projektu.

Klip již můžete zhlédnout na youtube https://www.youtube.com/watch?v=huGfKd5zaUo&fbclid=IwAR3FTsht3xKE8PmimP3_iKEJNkZfGXOC2JXAaLjWCt_EI_WA6J0I04AD0E4

nebo na facebooku Boni pueri https://www.facebook.com/bonipueri1982/

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2020Český chlapecký sbor BONI PUERI