Aktuality

Boni pueri vystoupili u příležitosti státního svátku Den německé jednoty

U příležitosti státního svátku Den něměcké jednoty, který připomíná výročí znovusjednocení Německa roku 1990, zazněl v kostele sv. Jana Nepomuckého na Skalce, na Novém Městě pražském, koncert Boni pueri a MDR Kinderchor z Lipska. Boni pueri řídil sbormistr Jaroslav Šlais, na klavír doprovázel Robert Fuchs. Koncert se konal pod záštitou velvylanectví Spolkové republiky Německo.

Posluchačům představili Boni pueri část repertoáru, který sbor připravil pro své turné po Japonsku a Jižní Koreji. Sbormistři obou sborů si po koncertě vyměňovali zkušenosti z koncertních turné a také diskutovali nad repertoárem pro chlapecké a dětské sbory.

Kostel sv. Jana Nepomuckého, který stojí v blízkosti Karlova náměstí na Novém městě pražském, má vynikající akustiku a oba sbory si koncert výborně užily.  Kostel užívá německy mluvící komunita, která také připravila pro zpěváky Boni pueri milé uvítání.

nepomuk-1-maly nepomuk-11-maly nepomuk-10-maly nepomuk-9-maly nepomuk-8-maly nepomuk-7-maly nepomuk-5-maly nepomuk-4-maly nepomuk-3-maly nepomuk-2-maly

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2019Český chlapecký sbor BONI PUERI