Aktuality

Boni pueri zahájí sezónu ve velkém, čeká je Hollywood, píší noviny

Hradecký deník i Mladá fronta Dnes se věnují začátku nové sezóny Českého chlapeckého sboru Boni pueri. Nové CD s dílem nechanického rodáka J. K. Vaňhala vyjde u renomované hudební agentury ArcoDiva Prague v listopadu.
„Bude to pro mnoho lidí jistě krásný vánoční dárek, na CD jsme spolupracovali s Komorní filharmonií Pardubice a vynikajícími sólisty – Alicí Martini, Sylvou Čmugrovou, Jaroslavem Březinou a Romanem Janálem. Boni pueri si tak vánoční dárek nadělili už v srpnu a ve své spanilé jízdě pokračují natáčením pro Hollywood,“uvedla zástupkyně ředitele Boni pueri Hana Musílková.
Sbor se za pár dní objeví na prestižní akci Film Music Prague 2014.
„Pozvání jsme rádi přijali, chlapci se potkají také se „oskarovým“ skladatelem Elliotem Goldenthalem, kterému provedou slavnou skladbu Interview s upírem. V závěru září nás pak čeká natáčení hudby pro Disney k dokumentárnímu filmu Aldabra. Aldabra je jedno z posledních nedotčených míst na této planetě. Stejně jako film je i muzika, která ho doprovází, fascinující,“ řekl ředitel Boni pueri Pavel Horák.
V současné době běží v kinech další dokumentární film Století Miroslava Zikmunda, na kterém se Boni pueri také hudebně podíleli.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI