Aktuality

Boni pueri zahájili 39. sezónu v Senátu České republiky

Boni pueri zahájili svoji 39. sezónu celovečerním koncertem v sala terrena, která je součástí Valdštejnské zahrady a sídla Senátu Parlamentu České republiky!

Koncert, který se konal v rámci Senátorského kulturního léta a který podpořil hradeckou zvonkohru, řídil dirigent Marek Štilec za klavírního doprovodu Roberta Fuchse. Nadšení posluchači odměnili kluky ovacemi ve stoje!

Účinkující, jak Matyáš Novák, tak zpívající chlapci Boni Pueri byli úžasní, až se nám orosily oči a prohlídka senátu s paní průvodkyní byla také velmi zajímavá. Bylo to velmi vydařené odpoledne a je nás jistě mnoho, kteří jsme všem, kdo to organizovali, velice vděční. Opravdu to stálo za to,“ napsala Hradeckému deníku Iva Syrovátková, jedna z účastnic této akce.

Boni pueri jsou naprosto skvělí, byl jsem moc rád, že moje pozvání na Senátorské léto přijali. Vidím tady samé spokojené a nadšené posluchače. Určitě se v budoucnu další spolupráci nebráním, vždyť výborně reprezentují nejen Hradec Králové, ale i Královéhradecký kraj,“
řekl ve Vladštejnské zahradě organizátor akce senátor Jan Holásek.

Benefiční koncerty patří již tradičně do dramaturgických plánů Boni pueri. Tentokrát podpořili hradeckou zvonkohru v Kostele sv. Ambrože v Hradci Králové.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2022Český chlapecký sbor BONI PUERI