Aktuality

Boni pueri zajímají nové technologie

Ředitel Českého chlapeckého sboru Boni pueri Pavel Horák se sešel při realizaci nových projektů také s předním mediálním analytikem, publicistou a majitelem moderní neurolaboratoře Tomášem Zdechovským.
„V Boni pueri dělají skvělou práci a jsem moc rád, že si můžeme být navzájem užiteční. Zabýváme se kromě výcviku soustředění a koncentrace také public relation a strategií a marketingem, což je u tělesa s takovým renomé, jaké Boni pueri mají, důležité,“ říká Tomáš Zdechovský.
„Rozhodně se novým technologiím ani moderním metodám nebráníme. Některé naše postupy jsme společně diskutovali a bylo to velmi zajímavé,“ dodal ředitel Boni pueri, který se práci v Boni pueri věnuje již 27 let.
Tomáš Zdechovský, který pracoval pro významné české i zahraniční firmy, mu věnoval v závěru své návštěvy svoji poslední knihu Nekonečné ticho a také si se zájmem prohlédl svoji „zlatou cihlu pro Boni pueri“, které našemu sboru věnoval.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI