Aktuality

Boni pueri zakončili festival letní hudby

V krásných prostorách Jízdárny Světce u Tachova zazněl dnes v podání Boni pueri a Komorního orchestru Quattro za řízení dirigenta Marka Štilce slavnostní závěrečný koncert XIV. ročníku letního hudebního festivalu. Posluchači si mohli vychutnat výběr z oratoria Mesiáš i Pergolesiho Stabat Mater.

Nadšení diváci i pořadatelé nešetřili chválou: „Byl to krásný koncert, odnášíme si nádherné vzpomínky,“ zaznělo po koncertě.

Od roku 2002 se do Jízdárny vrací tradice pořádání koncertů nazvaných „Dveře jízdárny dokořán“.  Jízdárna, díky své architektuře a vynikající akustice, je zcela neopakovatelným prostorem pro pořádání koncertů klasické hudby.

„Děkujeme ještě jednou za krásné pozvání, milé publikum a skvělý kolektiv lidí, kteří se o naše chlapce starali s láskou a nevídanou profesionalitou! Opět jsme se moc rádi potkali s vynikajícím mladým dirigentem Markem Štilcem, už jsme společně koncertovali nejen v Čechách, ale i v zahraničí,“ dodal ředitel Boni pueri Pavel Horák.

světce u tachova 3 malý světce u tachova 5 malý světce u tachova 6 malý světce u Tachova 1 malýsvětce u tachova 2 malý světce u tachova 7 malý

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI