Aktuality

Boni pueri zazářili ve finále StarDance!

Finále přímého přenosu České televize ozdobily hlasy chlapců a mladých mužů Boni pueri! V Praze se konal již XI. ročník taneční soutěže StarDance. Boni pueri byli osloveni produkcí pořadu, aby vystoupili v samém závěru večera. Skladbu pro kluky upravil Milan Kumžák. Nejmladší zpěváci se skvěle zhostili i dalšího úkolu – absolvovat s tanečníky i závěrečný společný tanec.

„Boni pueri byli skvěle připaveni, jsou to opravdoví profesionálové a my jsme si po celou dobu uvědomovali a připomínali, jak perfektně připraveni jsou. Jestli jsme jenom trochu mohli přispět k jejich servisu, jsme rádi. Poděkování od vedení České televize patřilo i jim, kluci udivovali svým uměleckým výkonem a i kázni. Moc se těšíme na další projekty,“ řekl výkonný produkční Vojtěch Svoboda.

Boni pueri absolvovali i přípravné zkoušky s moderátorem Markem Ebenem, Terezou Kostkovou a režisérem Janem Froncem. Nahlédli zblízka do zákulisí přímých přenosů, měli možnost poznat při práci jak profesionální tanečníky, tak významné osobnosti – krasobruslaře a mistra Evropy Tomáše Vernera, farářku Martinu Viktorii Kopeckou, herečku Mariku Šoposkou či tenistku Andreu Sestini Hlaváčkovou. S ohledem na testování kvůli coronaviru byli Boni pueri ubytováni v krásném hotelu v blízkosti studia.

„Bydleli jsme v době zkoušek v hotelu EXPO v tzv. bublině. Spolu s námi tam byli tanečníci, kameramani a produkční. Denně jsme se testovali, opatření byla velmi přísná, ale nijak nás to výrazně neomezovalo. Naším úkolem bylo odvést profesionální výkon a maximální kázeň k tomu patří. Jsme to zvyklí. Máme velkou radost, že kluci zazpívali výborně a dostalo se nám velké chvály od celého štábu,“ dodal ředitel Boni pueri Pavel Horák, který chlapce spolu s dirigentem Markem Štilcem připravil.


Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2022Český chlapecký sbor BONI PUERI