Aktuality

Boni pueri zpívali Dnům pro Izrael

Český chlapecký sbor Boni pueri přijal pozvání Křesťanského centra Sion vystoupení na 17. ročníku kulturně-společenského projektu Dny pro Izrael. Projekt každoročně vzniká ve spolupráci s izraelským velvyslanectvím v ČR pod záštitou velvyslance státu Izrael Gary Korena. Spolu s ním se slavnostního galavečera zúčastnil i prezident republiky Miloš Zeman.
Hned v úvodu zazněla za řízení ředitele Boni pueri Pavla Horáka a klavírního doprovodu Jitky Fowler Fraňkové díla českých i světových klasiků. Na přání pořadatelů sbor zařadil i výběr ze světových muzikálů, který posluchači ocenili dlouhotrvajícím potleskem.
Cílem celého projektu je rozvíjet přátelské vztahy mezi Českou republikou a Izraelem, oslovit širokou veřejnost i politické představitele všech úrovní a vyjádřit podporu Státu Izrael v souvislosti s násilím a terorismem, jemuž je dlouhodobě vystavován.

> Fotogalerie

picture picture (1) picture (2) picture (3) picture (4) picture (5) picture (6) picture (7) picture (8)

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI