Aktuality

Boni pueri zpívali pro česko – německou firmu Stücken

Po loňském úspěchu pozvalo vedení česko-německé firmy Stücken zpěváky Boni pueri.  Na vánočním večírku zpívali tentokrát přípravné oddělení Pueri novi a nováčci hlavního sboru pod vedení sbormistra Františka Nováka. Chlapce doprovodila klavíristka slečna Tereza Špuláková.

Sbor vítal příchozí zaměstnance firmy a v dalších vstupech  připravil zimní a vánoční písně. Na přání vedení firmy zněly také klasické české koledy, které posluchači zpívali spolu s Boni pueri.  Bylo moc milé, že i němečtí partneři české koledy znali. V repertoáru nechyběly ani skladby Adeste fideles nebo Byla cesta ušlapaná v úpravě hudebního skladatele Jaroslava Krčka. Závěr pak patřil nejkrásnější koledě Narodil se Kristus Pán.

Po koncertě čekal chlapce také bohatý raut. Během něho kluci čile konverzovali se zaměstnanci firmy, kteří měli ke zpěvákům spousty dotazů. Dostalo se jim také milých gratulací. Koncert, který se konal 18. prosince, byl pro chlapce, kteří reprezentují Boni pueri v Čechách, v letošním roce poslední. Krásné Vánoce Vám všem!

golf 9 golf 10 golf 8 golf 7 golf 6 golf 5 golf 4 golf 3 golf 2 golf 1

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI