Aktuality

Boni pueri zpívali pro prezidentku Jižní Koreje

Český chlapecký sbor Boni pueri byl součástí slavnostního večera na Pražském hradě u příležitosti státní návštěvy prezidentky Korejské republiky v naší vlasti.

Kancelář prezidenta republiky s ředitelem Jindřichem Forejtem připravila pro nejvyšší představitelku Koreje opravdu krásný zážitek, když si mohla prohlédnout nasvícenou monumentální Katedrálu sv. Víta. Paní prezidentku Pak Kun-hje doprovázel prezident České republiky Miloš Zeman, kardinál Dominik Duka, ministr Daniel Herman, předseda Senátu Milan Štěch, ředitel zahraničního odboru Hynek Kmoníček a členové korejské delegace.

Boni pueri přivítali hosty skladbou Ave Maria. Nadšení v korejské delegaci vyvolala zejména korejská skladba, po které zazněl spontánní potlesk. Paní prezidentka osobně poděkovala chlapcům i řediteli Boni pueri Pavlu Horákovi a vyslovila sboru velké uznání. Mj. řekla, že Boni pueri jsou v Jižní Koreji již pojmem a velmi se zajímala o nacházející turné zpěváků do její rodné země.

Český chlapecký sbor Boni pueri odcestuje do Koreje již poosmé. Zpěváci odletí na vánoční turné v nejbližších dnech a vrací se těsně před Štědrým dnem.

Boni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 12 malýBoni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 8 malýBoni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 7 malýBoni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 6 malýBoni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 5 malýBoni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 4 malýBoni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 1 malýBoni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 2 malýBoni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 3 malýBoni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 14 malýBoni pueri zpívají pro prezidentku Korejské republiky 9 malý

 

 

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI