Aktuality

Boni pueri zpívali svým německým přátelům

Láska k hudbě přivedla dnes do Vily Boni pueri milou návštěvu. V plné přípravě na nadcházející zámořská turné chlapci – Boni pueri – rádi přivítali hosty z německého města Villmar, kde v loňském roce koncertovali a byli moc hezky přijati. Hosty spolu s nimi přivítala i náměstkyně primátora Hradce Králové paní Anna Maclová.
Jen pro ně zaznělo dnes několik skladeb v němčině i část nového repertoáru. Zejména skladba Tichá noc v jejich rodném jazyce villmarské velmi dojala. Starosta města i předseda spolku, který se věnuje kulturním vztahům s Českou republikou, poděkovali řediteli Boni pueri Pavlu Horákovi za krásný zážitek.

„Hudba nezná žádné hranice. Naše země mají hodně společného, ale také své historické události, které bolí. Jsme moc rádi, že díky vaší nádherné hudbě si oba naše národy k sobě našly cestu. Moc se na Vás v příštím roce těšíme,“ řekl starosta města Villmar.

villmar-14-maly villmar-15-maly villmar-16-maly villmar-7-maly villmar-11-maly villmar-12-malyvillmar-6-maly villmar-13-maly villmar-8-maly villmar-2-maly villmar-9-maly villmar-10-maly

villmar-4-maly

 

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI