Aktuality

Dobrušské publikum nadšeně tleskalo Boni pueri

Boni pueri dnes zahájili slavnostní program k 3. výročí otevření Společenského centra – Kina 70 v Dobrušce. V tomto kulturním stánku, který prošel rozsáhlou rekontrukcí, zpívali chlapci za řízení svého ředitele Pavla Horáka a klavírního doprovodu Jitky Fowler Fraňkové. Na přání pořadatelům připravili díla českých a evropských klasiků i výběr lidových písní a světové muzikály v nové choreografii, kterou „dobří chlapci“ chystají pro japonské publikum, kam odcestují již za měsíc. Posluchači v Dobrušce byli nadšeni a sbor ještě znovu dlouze vytleskávali. V průběhu večera byla také předána ocenění firmám, které se aktivně podílejí na kulturním životě města.

> Fotogalerie

picture picture (1) picture (2) picture (3) picture (4) picture (5) picture (6) picture (7) picture (8) picture (9) picture (10) picture (11) picture (12) picture (13) picture (14) picture (15)

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI