Aktuality

Hit v podání Boni pueri letí celou Jižní Koreou

Každý týden sleduje většina Korejců nový seriál Chicago Typewriter. Příběhy z roku 1930 na pozadí sci-fi běží v televizi dvakrát týdně. Korejská produkce si vybrala pro hudební spolupráci právě chlapce z Českého chlapeckého sboru Boni pueri!

Ve studiu na Kavčích horách vznikly tak songy, které se již staly velkými hity a Korea jimi doslova žije.

Do Jižní Koreje jezdíme na turné již každoročně. Jsme moc rádi, že tentokrát jsme se mohli s korejskou produkcí setkat i u nás, v Praze. Nabídka nás překvapila a zároveň nadchla. Zárukou skvělé spolupráce byl především hudební skladatel a hitmaker Zdeněk Barták, který získal právě v Jižní Koreji osm významných cen, takových „asijských Oskarů“, říká ředitel Boni pueri Pavel Horák.

„Kluci byli skvělí, celý můj tým byl nadšen z toho,  s jakou profesionalitou k natáčení přistupovali. Atmosféra byla výborná, natáčení probíhalo v pohodě a klidu. Moc jim ten úspěch přeju,“ dodal Zdeněk Barták.

Do Jižní Koreje se Boni pueri vrátí i v tomto roce, kde jako loni odzpívají šňůru vánočních koncertů.

Boni-Pueri-Chicago

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI