Aktuality

Hudební skladatel Robert Jíša na návštěvě v Boni pueri

Robert Jíša, hudební skladatel a absolvent prestižní Berklee College Of Music u Kenettha Greenhouse, navštívil se svojí manželkou Markétou Jíšovou Boni pueri. S ředitelem Pavlem Horákem diskutovali o úspěšném projektu Hlasy světla, který společně realizovali v roce 2013. O tento unikátní 3D audiovizuální projekt je zájem nejen za hranicemi Prahy, ale i v zahraničí.
„Spolupráce s Robertem Jíšou je vždycky velmi ispirující. Jeho hudba je krásná až mystická. Další spolupráci se rozhodně nebráníme, naopak, velmi ji vítáme,“ řekl ředitel Boni pueri Pavel Horák.
„Boni pueri jsou úžasní, pro nás nejlepší chlapecký sbor. Spolupráce s kluky je výborná a moc jim za to děkujeme,“ dodala ředitelka agentury ApollonArt Markéta Jíšová.
Robert Jíša a Pavel Horák mají před sebou ještě další hudební plány. V nejbližší době by se měli opět potkat u natáčení filmové hudby.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI