Aktuality

Koncert přípravných oddělení pro maminky s velkým úspěchem!

Do posledního místečka zněla Městská hudební síň těmi nejkrásnějšími písničkami, které přípravná oddělení Boni pueri – Pueráček, Pueri Novi a Bonifantes – připravila pro maminky k jejich svátku.Úvodní slovo patřilo řediteli Boni pueri Pavlu Horákovi.

Pueráček pod vedením své sbormistryně Hany Musílkové a za klavírního doprovodu Terezy Špulákové, zazpíval nejen maminkám, ale také písničkou poděkoval i babičkám a dědečkům, kteří klukům v docházce do Boni pueri pomáhají. Malí Pueráčci i sólisté zpívali výborně a publikum je odměnilo dlouhotrvajícím potleskem. Úsměvy, které naši nejmenší zpěváci vykouzlili na tvářích svých rodičů, nezmizely ani při vystoupení druhého přípravného oddělení Pueri Novi, které vede sbormistryně Marcela Říčanová. Za klavír usedla klavíristka Miriam Puklová a doprovodila kluky, oblečené v moderních regatách, v jejich cestovatelských písničkách. Zvlášť písnička „Když má maminka svátek“ vyvolala nadšení v sále. Bonifanti pak zakončili první část koncertu. Jako nejstarší přípravné oddělení, z něhož již někteří chlapci postoupí v příštích měsících do hlavního sboru, připravili již náročný repertoár, např. směs písní Jaroslava Ježka. Část Bonifantů odcestuje pod vedením svého sbormistra Jaroslava Šlaise za dva měsíce na svůj první koncertní zájezd do Litvy a Polska. Grandiózní finále pak patřilo společné písničce „Mamince“ a sólistovi Matyáškovi.

Nadšené publikum dlouze všem chlapcům tleskalo a celý tým Boni pueri i chlapci přijímali od diváků spousty poděkování. I my děkujeme všem, kteří se práci v našich přípravných  odděleních s radostí věnují  – sbormistrům Haně Musílkové, Marcele Říčanové a Jaroslavu Šlaisovi, klavíristkám Tereze Špulákové a Miriam Puklové a vyučujícícím Markétě Fadrné, Haně Roubalové, Veronice Khunové, Františku Novákovi, Ondřeji Hrnčířovi, Milanu Slabému a Pavlu Musílkovi.

matky 1 matky 2 matky 3 matky 4 matky 5 matky 6 matky 7 matky 8 matky 9 matky 10 matky 11

mamy 33 mamy 29 mamy 1 mamy 34 mamy 32 mamy 31 mamy 30 mamy 38 mamy 27 mamy 28 mamy 26 mamy 25 mamy 24 mamy 23 mamy 22 mamy 21 mamy 20 mamy 19 mamy 18 mamy 17 mamy 16 mamy 15 mamy 37 mamy 14 mamy 36 mamy 13 mamy 12 mamy 11 mamy 10 mamy 9 mamy 8 mamy 7 mamy 6 mamy 5 mamy 4 mamy 35 mamy 3 mamy 2

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2019Český chlapecký sbor BONI PUERI