Aktuality

Litevský chlapecký sbor Dagilelis přicestoval do Hradce Králové

Již několik let spolupracuje Český chlapecký sbor Boni pueri s chlapeckým sborem Dagilelis z Litvy. Litevští zpěváci byli hosty nejstaršího přípravného oddělení Boni pueri – Pueri scholari.  Společně představili své umění na koncertě v sále Městské hudební síně v Hradci Králové, Boni pueri řídil sbormistr Jaroslav Šlais, Dagilelis sbormistr Remigius Adomaitis. Spolu s nimi vystoupila i přípravné oddělení Pueráček a Pueri primi.
Naši hosté byli nadšeni z IQLANDIE v Liberci, moderního science centra s planetáriem a stovkami originálních exponátů a obdivovali české škodovky. V podvečer se pak všichni zpěváci z obou sborů sešli na bohatém rautu v nádherném skanzenu v Krňovicích. Děkujeme všem rodinám kluků z Pueri scholari za fantastické dobroty, které klukům připravily a zvláště také manželům Zárubovým, majitelům skanzenu, kteří nám poskytli stylové prostory a pomohli s přípravou.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2019Český chlapecký sbor BONI PUERI