Aktuality

Malí zpěváci natáčeli filmovou pohádku Anděl Páně 2

Chlapci z nejmladších přípravných oddělení Českého chlapeckého sboru Boni pueri  – Pueráčku a Pueri primi se potkali s největšími hvězdami českého filmu. Při natáčení filmové pohádky Anděl Páně 2 vynikajícího režiséra Jiřího Stracha stáli „na place“ se Ivanem Trojanem, Jiřím Dvořákem, Klárou Issovou, Jiřinou Bohdalovou, Jiřím Bartoškou, Josefem Abrhámem nebo zpěvačkou Lucií Bílou. Několik natáčecích dní na Kavčích horách bylo pro všechny kluky opravdovým zážitkem.

„Kluci z Boni pueri byli výborní, jsme tady z nich všichni nadšení. Tak skvělou kázeň a zároveň radost z každého úspěchu u tak malých dětí jsme nečekali. Pracovalo se s nimi bezvadně, sám si vzpomínám, když jsem jako dítě hrál, proto jsem se snažil jim připravit milé prostředí. Už se moc těším na setkání při premiéře filmu,“ řekl režisér Jiří Strach. 

Boni pueri mohli diváci vidět již v prvním dílu, který se točil před jedenácti lety. Tentokrát bylo chlapců o několik více a zpívali náročnou vánoční skladbu.

„Byli úžasní, obdivovali jsme všichni jejich trpělivost, kázeň, soustředění. U filmu se hodně čeká, v maskérnách, kostýmérnách nebo na place. V těch parukách byli výborní. Jakmile jela akce, stali se kluci rozpustilými andílky, kolikrát odbourali i mne nebo Ivana a Klárku, byli fantasticky bezprostřední,“ řekl na dotočné přední český herec Jiří Dvořák, který v pohádce hraje čerta Uriáše.

Film točí Česká televize ve slovenské koprodukci a do kin se dostane 1. prosince.

anděl páně zkouška 5 anděl páně zkouška 4 anděl páně nebe anděl páně zkouška 2 anděl páně zkouška 1 anděl páně zkouška 3 anděl páně jiří strach anděl páně den první 2 anděl páně den první 1 anděl páně dábel 2 anděl páně pueráček

 

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI