Aktuality

Nový dokumentární 3D film budou provázet hlasy Boni pueri!

Fascinující film Aldabra režiséra S. Lichtaga o největším světovém korálovém útesu, který se nachází v nejprůzračnějším tropickém moři, bude provázet hudba skladatele Roberta Jíši v podání Boni pueri! Po třech letech příprav se budou moci diváci na celém světě těšit na jedinečný film s magickou hudbou současného hudebního skladatele.  V nahrávacím studiu Českého rozhlasu se zpěváci Boni pueri potkali i s producentem Petrem Kellerem a režisérem Stevem Lichtagem, který zároveň točí „Film o filmu“.

Steve Lichtag toho zažil opravdu hodně, závodil na motorkách, pohladil si bílého žraloka nebo dokumentoval osobní setkání s dalajlámou. Jeho poslední dílo, celovečerní unikátní snímek o vzdáleném atolu Aldabra natočený 3D technologií, ukazuje místo, kam se nikdo bez povolení vlády Seychelských ostrovů nedostane,“ řekl ředitel Boni pueri Pavel Horák.

Hudba se bude míchat v Log Angeles a chystá se do distribuce na celém světě.  Aldabra je po Století Miroslava Zikmunda již druhým dokumentárním snímkem, na kterém zní chlapecké hlasy Boni pueri.

aldabra natáčení 1

aldabra natáčení 2

aldabra natáčení 5

aldabra natáčení 8

aldabra natáčení 6

aldabra natáčení 7

aldabra natáčení 4

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2019Český chlapecký sbor BONI PUERI