Aktuality

Přípravná oddělení Boni pueri přinesla do Hradce krásnou vánoční atmosféru

Přípravná oddělení Českého chlapeckého sboru Boni pueri – Pueráček, Pueri primi i Pueri novi dokázala přinést do sálu Kongresového centra Aldis tu pravou vánoční atmosféru. Na koncertě, který již mnoho let patří k tradici sboru, zazněly nejen koledy a vánoční písně, ale také pěkný pohádkový vánoční příběh. Nejmladší Pueráčci byli nejen roztomilí, ale dokázali, že i oni se toho od září hodně naučili a tak se svou sbormistryní Hanou Musílkovou vítali sváteční čas, stavěli sněhuláka nebo zvali rodiče ke stromečku. Pueri primi za řízení sbormistryně Marcely Říčanové a klavírního doprovodu Miriam Puklové si poradili s písněmi z Podkrkonoší. Nejstarší přípravné oddělení Boni pueri – Pueri novi – nadchlo např. známou skladbou Nebeští kavalérové či skladbou Rondo. Všichni kluci i posluchači si také s velkou radostí připomněli v několika projekcích nejen natáčení krásné filmové pohádky Anděl Páně 2,  ve které si zahráli v roli andílků,, ale také zpěváci hlavního sboru nahráli hudbu. Velké překvapení v sále vzbudil také „telemost“, kdy se nám podařilo spojit v koncertní sestavou v Japonsku.

Nadšení vyvolalo i vystoupení britské sopranistky Christiny Johnston, se kterou si všichni zpěváci na závěr zazpívali. Koncert, který již několik let zaštiťuje Kongresové centrum Aldis, se konal s podporou města Hradec Králové.

vánoční gala 2016 9 malý vánoční gala 2016 25 malý vánoční gala 2016 17 malý vánoční gala 2016 37 malý vánoční gala 2016 14 malý vánoční gala 2016 2 malý vánoční gala 2016 1 malý vánoční gala 2016 32 malý vánoční gala 2016 40 malý)

vánoční gala 2016 46 malý vánoční gala 2016 50 malý

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI