Aktuality

Pueri primi a Pueri novi tleskali klienti Domova U Biřičky v Hradci Králové

Středeční adventní odpoledne patřilo přípravným oddělením Boni pueri – Pueri primi a Pueri novi. Zpěváčci přijali pozvání na Domova U Biřičky v Hradci Králové, aby potěšili místní klienty. Záštitu nad celým vystoupením převzala ředitelka Domova Ing. Daniela Lusková.

Pueri primi se svojí sbormistryní Marcelou Říčanovou a klavíristkou Miriam Puklovou přinesli klientům krásné vánoční písničky doprovázené trianglem a rolničkami a vyklouzlili na tvářích babiček a děděčků hezké úsměvy. Starší chlapci z Pueri novi se sbormistrem Františkem Novákem již připravili náročnější repertoár, který zakončili směsí nejkrásnějších a také nejznámnějších vánočních koled. Na klavír bravurně doprovázela slečna klavíristka Tereza Špuláková.  Afmosféra byla úžasná a v samém závěru, když se obě oddělení spojila, už zpíval celý sál.

„Pro nás bylo nesmírnou ctí hostit tak významné pěvecké těleso, jakým jste. Jsem ráda, že jste se u nás cítili dobře, a věřím, že ve spolupráci budeme pokračovat, že i o příštím adventu nás s chlapci navštíví,“ řekla paní ředitelka Daniela Lusková.

Velké poděkování patří nejen našim sbormistrům a klavíristkám, ale i dalším pedagogům, kteří se na organizaci podíleli – Milanu Slabému, Ondřeji Hrnčířovi a Haně Roubalové, ale především našim šikovným malým zpěvákům.

biřička 1 biřička 2 biřička 3birička 3 biřička 1 biřička 2 biřička 3 biřička 4 biřička 5 biřička 6

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2019Český chlapecký sbor BONI PUERI