Aktuality

Puerimánie se šíří Koreou!

korea nová 1Ze zápisníku zahraničních zpravodajů Českého chlapeckého sboru Boni pueri z Jižní Koreje:

Dnes je tomu přesně týden, kdy jsme opustili Hradec Králové a vydali se na v pořadí již šesté koncertní turné do Jižní Koreji. Během těch uplynulých sedmi dní jsme toho zažili opravdu mnoho, ale i tak byl dnešní den opět v něčem jedinečný.

Koncertovali jsme totiž na soukromé škole Daejeon Hanbit High School. Do publika dnes usedli její žáci, učitelé, sponzoři a další významné osobnosti jako například místní guvernér, sbormistři a hudební pedagogové z oblasti Daejeon a ředitelé okolních škol. Před samotným začátkem koncertu se nám dostalo milého přijetí na recepci s guvernérem, který se se všemi chlapci osobně pozdravil a pronesl děkovnou řeč. „Puerimánie“ v podobě nadšeného jekotu dospívajících slečen, mávání a fotografování devětadvacítky kluků na pódiu na sebe nenechala dlouho čekat, vyvrcholila pak ve třetí části, kdy je hudba doplněna choreografií a spoustou pódiových vtipů. Fanynky a fanoušci vzali doslova podium útokem!

Po koncertě byl čas na focení s řediteli škol, kteří byli výkonem chlapců uchváceni a dotazovali se, kdy do jejich části světa přijedeme opět koncertovat.  Nechybělo ještě lovení individuálních snímků na mobily a tablety, podepisování programů a rychlé rozloučení. Musíme upřímně říci, že jsme se dnes cítili jako opravdové STAR!

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI