Aktuality

Ředitel Boni pueri Pavel Horák přijal pozvání velvyslance Korejské republiky

Ředitel Českého chlapeckého sboru Boni pueri dr. Pavel Horák se na pozvání velvyslance Korejské republiky zúčastnil slavnostní recepce v hotelu Hilton, která se konala u příležitosti státního svátku této země. V hotelu se sešli významné osobnosti diplomatického sboru, české vlády a obou komor Parlamentu, úspěšní podnikatelé, umělci a novináři.
Ředitel Pavel Horák se pozdravil nejen se zástupci obou velvyslanectví, ale také s manažery agentur, které vysílají českou hudbu do zahraničí.
Zpráva ministerstva zahraničních věcí České republiky hovoří o tom, že Korejská republika je dnes jedním z největších odběratelů české kultury na světě a dozajista v Asii. Zmiňuje se také loňském třítýdenním úspěšném turné Českého chlapeckého sboru Boni pueri v Koreji, kde vystoupili „dobří chlapci“ nejen v Soulu, ale i v Busanu i dalších velkých městech.
„V letošním roce vycestujeme na koncertní turné do Koreje již po páté a budeme zde dokonce trávit i Štědrý den, moc se na to těšíme. Loňské turné bylo velmi úspěšné a pořadatelé se o nás neuvěřitelně dobře starali. Druhá koncertní skupina Boni pueri bude však o Vánocích také v Asii – v Japonsku, kam se po třech letech rádi vracíme,“ řekl ředitel sboru Pavel Horák.
O velmi dobrých vztazích Korejské a České republiky svědčí i fakt, že i české velvyslanectví v Jižní Koreji slaví státní svátek naší země – 28. říjen – s korejskými představiteli veřejného života ve stejně velkolepém stylu v luxusním hotelu Hilton v hlavním městě Soulu.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI