Aktuality

Ředitel Boni pueri se setkal s velvyslancem Sultanátu Omán

Ředitel Boni pueri dr. Pavel Horák přijal pozvání na setkání s novým ománským velvyslancem pro Českou republiku JE Yousufem Ahmedem Hamedem AL JABRI, hned poté, kdy byly předány pověřovací listiny do rukou prezidenta republiky. Za účasti předsedy Meziparlamentní skupiny Česká republika – Sultanát Omán a poslance Parlamentu České republiky MUDr. Pavla Plzáka, jeho asistetna Ing. Ivo Vaňka, náměstka ministra průmyslu o obchodu Ing. Eduarda Muřického a dalších významných hostů se hovořilo o spolupráci obou zemí jak na poli ekonomickém, tak kulturním.

Ředitel Boni pueri PhDr. Pavel Horák, Ph.D., který exkluzivně zastupoval kulturní spolupráci, navázal při jednání na svoji návštěvu v Ománu, kdy se připravovaly koncerty ve slavné Opera Royal House Muscat. Boni pueri čeká krásný projekt, který se po dohodě s ohledem na situaci ve světě posunul na rok 2021.

Nový velvyslanec JE Yousuf Ahmed Hamed Al Jabri vyjádřil přesvědčení, že schůzka v Praze se stala historickým milníkem ve vzájemných vztazích obou zemí.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2022Český chlapecký sbor BONI PUERI