Aktuality

Setkání tří osobností projektu Hlasy světla Praze

Dnes se v krásném prostoru Kostela sv. Šimona a Judy sešli ředitel Boni pueri Pavel Horák, skladatel Robert Jiša a dirigent Marek Štryncl, aby domluvili poslední detaily připraveného a tolik očekávaného projektu Hlasy světla.
Poprvé v Evropě budou mít diváci možnost zúčastnit se unikátního multimediálního 3D akustického koncertu, jehož premiéra je připravena na 29. srpna.
Kompozice Hlasy svetla původně vznikla jako volné pokračování série muzikoterapeutických projektů Hlasy lesa, Hlasy moře a Hlasy vesmíru, která byla vydána na CD v průběhu posledních sedmi let. Těchto CD se postupně prodalo 50.000 kusů. Hlasy světla o sedmi částech provází posluchače od narození až po duchovní a nakonec i fyzické „znovuzrození“.
Mimořádná kompozice, vynikající interpreti a moderní 3D výrazové prvky, poprvé u nás v jednom celku, nabízejí zcela novou dimenzi zážitku z koncertu nové hudby.

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI