Aktuality

Smetanův dům v Litomyšli tleskal Boni pueri ve stoje!

Koncert Boni pueri v Litomyšli provázely ovace. Nadšení posluchači si vytleskali hned dva přídavky. V sále se ozývaly výkřiky „bravo“. Koncert, který produkovala společnost DETO production, řídil sbormistr Jaroslav Šlais, na klavír doprovázel Robert Fuchs.

V první části zazněla díla A. Dvvořáka, G. F. Händela nebo A. Rejchy, ve druhé lidové písně a nejznámější filmové melodie, které byly doprovázeny zcela novou choreografií. Závěr koncertu pak patřil koledám z celého světa – a tak si mohli posluchači vychutnat písně ze Španělska, Německa, Polska, Ruska nebo Ameriky.

„Do Litomyšle se vždycky rádi vracíme, je tu skvělé, hudebně poučené publikum,“ řekl sbormistr Jaroslav Šlais. „Rádi jsme posluchačům představili i část nového repertoáru, se kterým odlétáme za týden na turné do Jižní Koreje, a máme radost, že se tolik líbila,“ dodal.

Koncert připravila společnost DETO production. „Děkujeme všem klukům, byli výborní a určitě se nevidíme naposledy,“  řekl jeden z majitelů agentury, známý moderátor  Tomáš Matuška.

V Hradci Králové si pak můžete Boni pueri poslechnout ještě na Vánočním galakoncertě všech oddělení Boni pueri v neděli 7. prosince od 16:00 ve Velkém sále Kongresového centra Aldis.

litomyšl advent 3 litomyšl advent 5 litomyšl advent 13 litomyšl advent 12 litomyšl advent 1 litomyšl advent 16 litomyšl advent 15 litomyšl advent 14 litomyšl advent 11 litomyšl advent 10 litomyšl advent 9 advent 8 advent litomyšl 6

 

 

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 1998-2018Český chlapecký sbor BONI PUERI