Aktuality

V Boni pueri stále v přípravě na koncerty a turné, probíhá distanční výuka!

Boni pueri mají před sebou další bohatou, již 39. koncertní sezónu, na kterou se nejen zpěváci koncertních složek, ale i přípravných oddělení připravují. S ohledem na nařízení vlády a vyhlášení nouzového stavu probíhá již od 11. 3. v Boni pueri distanční výuka. Chlapci hlavního sboru studují náročné party na provedení muzikologického díla s dirigentem Markem Štilcem a na projekt s orchestrem Vánoce s Boni pueri 2020 formou studia nahrávek, jednotlivých partů a konzultací s hlasovým poradcem a panem dirigentem korepetitorem či vedením školy.

Kluci z přípravných oddělení si doma zpívají dle nahrávek svých učitelů a dělí se s nimi o radost ze svých výkonů, stejně jako chlapci při hře na hudební nástroje.

Všechny materiály i struktury jednotlivýcho hodin a cvičení jsou uloženy na informačním systému školy ke stažení. Každý zpěvák má své přístupové údaje.

Těšíme se, až se společně zase potkáme v naší Vile Boni pueri!

PhDr. Pavel Horák, Ph.D., ředitel školy

Napsat komentář

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 1998-2022Český chlapecký sbor BONI PUERI